شاد بودن یک سفر دائمیست نه یک مقصد معین و برای شاد بودن هیچ زمانی بهتر از اکنون و هیچ دلیلی بهتر از بودن نیست *** من به خودم قول می دهم که: فقط به بهترین ها فکر کرده برای بهترین ها کار کرده و فقط در انتظار بهترین های خدا باشم *** شادی های شما همان غم هایتان است که نقاب از چهره برداشته است، هرچه غم ژرف تر وجود شما را بکاود گنجایشی فراخ تر برای شادی خواهید داشت. آیا سبوی شرابتان همان سوخته جانی نیست که از کوره ی کوزه گران بیرون آمده است و آیا آن عود که جان شما را می نوازد همان چوبی نیست که با تیغ تیز دلش را تهی کرده اند *** بعضی گویند که شادی از غم عظیم تر است و بعضی گویند چنین نیست بلکه غم بر شادی چیرگی دارد. اما من با تو می گویم که غم و شادی جدائی ناپذیرند آنها با هم نزد تو می آیند و هنگامی که یکی از آنها در کنار تو نشسته است بیاد آر که آن دیگری نیز در بستر تو به خواب رفته است است. و هماناکه تو چون دو کفه ی ترازو میان شادی و غم آویحته ای و تنها هنگامی که به کلی تهی باشی دو صفحه در حال توازن کنار یکدیگر خواهند بود اما وقتی خزانه دار هستی تو را بر می دارند تا زر و نقره ی خویش را بسنجند در آن هنگام به ناچار دو کفه ی غم و شادی تو بالا و پائین می رود

دانلود اخرین ورژن نرم افزار وب فرببر WebFreer.3.004

 ۹۰/۱۲/۲۷  | ۰:۴۷ قبل از ظهر  | هاتف

 

اینترنت را بدون هیچ محدودیت و سدی استفاده کنید.

http://parsaspace.com/files/7927564884/WebFreer.3.004.rar.html

آخرین نسخه ی نرم افزار عالی و کاربردیوب فری

دوستان اگه برای باز کردن  سایت های ف--یی-ل-ت-ر- با ارر پ-ر-ا-ک-س-ی روبرو شدید باید چند بار دوباره صفحه را ریلود کنن.

 نکته ی مهم که باید مد نظر داشته باشید اینه که وقتی نرم افزار را باز میکنید چند لحظه بهش مهلت بدین به سرورش وصل بشه و بعد آدرس خودتون را وارد کنید .

این یاور همیشه مومن را از لینک زیر بگیرید و  لبخند را به اون صورت زیبا و بی نقص خودتون هدیه کنید که دیگه از پشت درای بسته رها بشید و خواهش می کنم حساب آقا و استاد بزرگوار بهزاد فراهانی و سرکار خانم  همسرشون را از این بچه امروزی بی زززززززرفیت (نه ظرفیت) جدا بکنید.

    (ورژن جدید این نرم افزار در  صفحه ی اصلی موجود می باشد لطفا از این صفحه دیدن کنید) 

 

دانلود نرم افزار WebFreer_Setup_1.0.3.004 


برچسب‌ها: اینترنت, نرم افزار های کاربردی, وب فری